۱۴۰۰/۰۱/۲۳
آقای دکتر نجفی فرماندار شهرستان فاروج:

۴۸۹ نفر داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان فاروج

پس از پایان فرآیند ثبت نام از داوطلبین عضویت در شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان فاروج تعداد داوطلبین به چهارصد و هشتاد و نه نفر (489) رسید؛ که این تعداد نسبت به دوره قبل (دوره پنجم) نوزده (۱۹) نفر بیشتر می باشد.

آقای دکتر ابوالحسن نجفی فرماندار فاروج هچنین گفت : « تعداد کل داوطلبین ششمین دوره شوراهای اسلامی در شهرها و روستاهای  شهرستان فاروج پانصد و سی نفر می باشند که ازاین تعداد ۴۱ نفر داوطلب شورای اسلامی شهرهای فاروج و تیتکانلو و 489 نفر داوطلب شوراهای اسلامی روستایی می باشند».

از کل داوطلبین شوراهای اسلامی شهرستان فاروج نود و پنج (95) % آقایان و پنج (5) % خانم ها می باشند
 لازم به ذکر است که میزان استقبال داوطلبان خانم در این دوره از انتخابات در شهرستان بیشترین تعداد از اولین دوره انتخابات شوراهای اسلامی می باشد.

از لحاظ سنی بیشترین طبقه سنی داوطلبین 41 تا 45 سال بوده و از لحاظ سابقه عضویت در شوراهای اسلامی در شهرستان فاروج 33% از داوطلبین دارای سابقه و 67% از داوطلبین سابقه ای در شوراهای اسلامی دوره های قبلی نداشته اند.

همچنین از کل ۵۳۰ داوطلب صد و چهل و هشت (148) نفر در بخش خبوشان و سیصد و چهل و یک نفر (341) در بخش مرکزی، ۱۳ داوطلب در شهر تیتکانلو و ۲۸ داوطلب عضویت در شورای اسلامی شهر فاروج می باشند.

کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان فاروج

منبع : فرمانداری فاروج
تعداد بازدیدها : ۴۵۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی