۱۳۹۹/۰۷/۰۷
با حضور فرماندار اسفراین:

آئین تکریم و معارفه رئیس اداره زندان اسفراین برگزار شد

ظهر روز یکشنبه با حضور فرماندار ، امام جمعه اسفراین، اعضای شورای تامین شهرستان و مدیرکل زندانهای خراسان شمالی، جواد منصوری به عنوان رئیس جدید اداره زندان شهرستان اسفراین معرفی و از زحمات رئیس سابق حجت الاسلام حسن رضایی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، با حضور فرماندار ، امام جمعه اسفراین، اعضای شورای تامین شهرستان و مدیرکل زندانهای خراسان شمالی، جواد منصوری به عنوان رئیس جدید اداره زندان شهرستان اسفراین معرفی و از زحمات رئیس سابق حجت الاسلام حسن رضایی تقدیر شد.

فرماندار اسفراین در این آئین با بیان اینکه اشتغال از جدی‌ترین برنامه‌های زندان‌ها تلقی می‌شود، خاطرنشان کرد: با ابراز خرسندی از این موضوع، در بازدیدی که از اداره زندان شهرستان داشتم، احساس کردم که وارد کارگاه تولیدی شده ام .
وی افزود: از قبل اقداماتی در جریان بوده، اما امروز به طور جدی‌تر موضوع دنبال شده و زندانی در طول حبس خود، حرفه‌ای کارآمد را فرا می گیرد؛ تا هم به خود و هم خانواده اش کمک نماید.
رئیس شورای تامین شهرستان اسفراین در ادامه با اشاره به تعامل خوب و دوسویه‌ای که بین امور زندان‌ها و اعضای شورای تامین وجود دارد، اظهار کرد: بین تمامی نهادهای مربوط به قوه قضائیه و دادگستری این ارتباط وجود دارد؛ خصوصا در این ایام که درگیر شیوع بیماری کرونا هستیم و موضوع اداره زندان از حساسیت و دغدغه بالایی برخوردار است با کمک بخش خصوصی ، خیرین و مردم با محوریت امام جمعه و همدلی اعضای شورای تامین کارها و امور به خوبی پیش می رود.
در پایان این آئین ، جواد منصوری با حکم عبدالرحیم گرجی مدیرکل زندانهای خراسان شمالی، به عنوان رئیس جدید اداره زندان شهرستان اسفراین معرفی و از زحمات رئیس سابق حجت الاسلام حسن رضایی تقدیر شد.

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۳۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی