۱۳۹۹/۰۷/۰۷
با حضور فرماندار اسفراین:

آئین تکریم و معارفه مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اسفراین برگزار شد

ظهر روز یکشنبه با حضور فرماندار اسفراین و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، فرهادی به عنوان رئیس جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اسفراین معرفی و از زحمات رئیس سابق رمضانعلی ترکمانی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، با حضور فرماندار اسفراین و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، فرهادی به عنوان رئیس جدید اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اسفراین معرفی و از زحمات رئیس سابق رمضانعلی ترکمانی تقدیر شد.

فرماندار اسفراین با تقدیر از اقدامات جهادی بنیاد مسکن در شروع نهضت آسفالت در شهرستان گفت: علی‏‌رغم سخت‌ترین تحریم‌ها و شرایط سخت کرونا، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان بازوی توانمندی، در کنار سایر دستگاههای اجرایی و همچنین ستاد بحران شهرستان، عمران و آبادانی را برای مردم در سطح روستاها به ارمغان آورد.

طاهر رستمی ادامه داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان با مشارکتی که در قیر رایگان داشته و انجام پروژه‌های عمرانی گام‌های بلندی را در سطح روستاها برداشته به طوری‏ که شاخص اجرای طرح هادی از 31 درصد در سالهای گذشته به 48 درصد رسیده است .

وی افزود : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ، برای مقابله با بحران سوانح طبیعی، با اجرای طرح ویژه بهسازی و نوسازی سکونت گاههای آسیب‌پذیر روستایی مانند روستای کلاته سنجر و همچنین بازسازی مناطق سانحه‌دیده پس از وقوع بحران همواره پیشرو بوده است .


مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز در این آئین گفت: در جایگاه مسئولیت تلاش داریم کارها با سرعت ، دقت و کیفی پیش رود .

محمدی ادامه داد: با پیگیری فرماندار ان و نمایندگان موضوع طرح تامین قیر رایگان به صحن مجلس رسید و امیدوارم پروژه های سال 99 با این طرح تکمیل شود .

در پایان این آئین ، فرهادی به عنوان رئیس جدید اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اسفراین معرفی و از زحمات رئیس سابق رمضانعلی ترکمانی تقدیر شد.
 
 

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۲۶۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی