۱۳۹۹/۰۷/۰۲
فرماندار اسفراین:

خدمت به جامعه ایثارگران برای مسئولین توفیق است

فرماندار اسفراین در دیدار با علی کاملی جانباز هشت سال دفاع مقدس گفت: خدمت رسانی به جامعه ایثارگران و گام برداشتن در مسیر اعتلای نظام، برای مسئولین توفیق است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، در سومین روز از هفته دفاع مقدس فرماندار و امام جمعه اسفراین با جانباز 8 سال دفاع مقدس "علی کاملی" دیدار و گفت و گو داشتند .
فرماندار اسفراین در این دیدار گفت: امنیت کشور مرهون رشادتها و جانبازیهای ایثارگرانی است که در مسیر اعتلای نظام و انقلاب گام برداشته و در دفاع از ارزشهای انقلاب و آرمانهای امام راحل از جان مایه گذاشتند .
وی ادامه داد: در این میان اگر این رشادتها و ایثارگریها نباشد، سلامت و امنیت کشور دچار مشکل خواهد شد .
فرماندار اسفراین با تقدیر از خانواده ایثارگران و جانبازان، اظهار داشت : اجر و پاداش خانواده این عزیزان کمتر از جانبازان نیست چرا که از سرمایه های معنوی کشور نگهداری می کنند .
امام جمعه اسفراین نیز در این دیدار با بیان این مطلب که جانبازان و ایثارگران زیر سرفصل ارزشهای انسانی نمره خوبی دارند، بیان داشت: توکل ، توسل ، ولایت پذیری و تاثیرپذیری از امامت باعث شده است که از ارج و قرب بالایی نزد خداوند بهره ببرند.
حجت الاسلام قدیر محمدیان ادامه داد:  تقدس هشت سال دفاع مقدس در سایه توکل و امامت شناخته شده است و در این مسیر توفیقی برای ایثارگران حاصل شده که خداوند براساس لطف و احسانش به آنها عنایت ویژه داشته و ایثارگران فردای قیامت سربلند هستند.
جانباز  " علی کاملی" از جانبازان 70 درصد هشت سال دفاع مقدس می باشد.
 

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۴۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی