۱۳۹۹/۰۶/۳۱

آئین معارفه و تکریم رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسفراین با حضور فرماندار اسفراین

با حضور فرماندار اسفراین، حجت الاسلام علی رضایی به عنوان رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان اسفراین معرفی و از زحمات رئیس سابق حجت الاسلام هادی پروین تقدیر شد.

.
.
.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین،
 با حضور فرماندار اسفراین ، امام جمعه اسفراین و مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان ، حجت الاسلام علی رضایی به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی اسفراین معرفی و از زحمات رئیس سابق حجت الاسلام هادی پروین تقدیر شد
.
فرماندار اسفراین با گرامی داشت هفته دفاع مقدس، گفت: قریب به چهار دهه است که در تهدید و تحریم هستیم ولی نظامی که مبتنی بر مکتب اسلامی و سیره شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت است از تحریم ها و تهدیدها هراسی ندارد و دشمن از این موضوع عصبانی است .
 
وی افزود: باید تذکرات مقام معظم رهبری در خصوص حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس را با جدیت دنبال کنیم و کمبودها و نواقص را در این حوزه جبران نمائیم.

طاهر رستمی با اشاره به رسالت سازمان تبلیغات اسلامی و تحولات جدید در عرصه ارتباطات، رسانه، فضای مجازی و ایجاد شبهه ها و تحریف ها تاکید کرد: از ظرفیت رسانه ها ، فضای مجازی و دلسوزان و نیروهای ارزشی در این فضا با شیوه های ابتکاری و نو استفاده شود.

فرماندار اسفراین در ادامه سخنان خود از زحمات امام جمعه محترم، اداره تبلیغات اسلامی ، شورای هیات مذهبی و کانون مداحان و طلاب و روحانیون برای برگزاری منظم همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی مراسم دهه محرم تقدیر کرد
.

در پایان این آئین ، حجت الاسلام علی رضایی به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی اسفراین معرفی و از زحمات رئیس سابق حجت الاسلام هادی پروین تقدیر شد.
 
 

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۱۷۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی