ارزیابی عملکرد مدیران در اجرای طرح میثاق با خانواده های شهدا و ایثارگران
استاندار تاکید کرد؛
ارزیابی عملکرد مدیران در اجرای طرح میثاق با خانواده های شهدا و ایثارگران
استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه دیدار ما با خانواده های شهدا و ایثارگران در برابر جانفشانی آنان هیچ است، تاکید کرد: عملکرد مدیران در اجرای طرح میثاق برای دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران ارزیابی می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، دکتر محمدعلی شجاعی ابتدا در دیدار با خانواده شهید علی هدایتی، اظهار داشت: در این دیدارها با حل گوشه ای از مشکلات می خواهیم دین خود را به جامعه شهدا و ایثارگران و خانواده های آنان ادا کنیم.
دکتر شجاعی پس از استماع مشکلات فرزند شهید در خصوص ایجاد پمپ بنزین تک سکویی با برقراری تماس تلفنی با دادستان بجنورد گفت: برسی اسناد و مدارک نشان می دهد مسیر قانونی برای انجام کار طی شده است اما برخی افراد بدون دلیل مانع فعالیت شده اند.
وی ادامه داد: نباید اجازه دهیم بساط اینکه برخی افراد مخالف انجام کاری هستند، مانع اجرای فعالیت ها شوند و برای استان تعیین تکلیف کنند.
 دکتر شجاعی در این تماس تلفنی خطاب به دادستان بجنورد، تاکید کرد: ما وظیفه داریم ایمنی لازم برای اجرای کار این برادر شهید را ایجاد کنیم.
دکتر شجاعی در دومین دیدار با خانواده شهید علی محمد بیک محمدی به گفت و گو نشست و شنوای مشکلات آنان بود و در خصوص حل مشکل بانکی این خانواده دستور داد: مدیر کل بازرسی استانداری در نشست با مدیرعامل بانک تجارت استان موضوع را بررسی و تا شنبه به بنده گزارش دهد.
پیگیری روند پرداخت تسهیلات برای بازسازی منزل روستایی آسیب دیده این خانواده در سیل ابتدای سالجاری استان از دیگر موضوعات این خانواده که دکتر شجاعی در این خصوص طی تماس تلفنی با مدیرکل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی استان دستور رسیدگی به این مشکل را صادر کرد.
نماینده عالی دولت در بخش دیگر سخنان خود گفت: در طرح میثاق مدیران باید آنان در زمان بندی معین با خانواده های شهدا و ایثارگران در جهت رفع مشکلات دیدار داشته باشند.
دکتر محمدعلی شجاعی افزود: مدیران باید در هفته دو ساعت وقت ویژه برای حل مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران پیش بینی کنند و در جلسه شورای اداری استان باید گزارش عملکرد مدیران توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ارائه شود.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۹
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۱۰۰

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی